| OS | ‎Android 15 |
|---|---|
| RAM | ‎8 GB |
| Product Dimensions | ‎16.57 x 7.62 x 0.79 cm; 500 g |
| Batteries | ‎1 AAA batteries required. (included) |
| Item model number | ‎RMX3944 |
| GPS | ‎False |
| Special features | ‎MediaTek Dimensity 6400 Processor, IP64 |
| Other display features | ‎Wireless |
| Resolution | ‎2280 x 1080 |
| Form factor | ‎Bar |
| Colour | ‎Stellar Pink |
| Item Weight | ‎500 g |
Additional Information
| ASIN | B0F9FMSDW1 |
|---|---|
| Customer Reviews |
4.8 out of 5 stars |
| Best Sellers Rank |
|
| Date First Available | 21 May 2025 |
| Packer | Example: Packer Name ltd,, Street No. 24/4, New Delhi, india -110011, Contact: +91-221-000-2400 service@packer.com |
| Item Dimensions LxWxH | 16.6 x 7.6 x 0.8 Centimeters |
| Net Quantity | 1.0 Count |

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.